فروش مرغ عشق در منطقه ۲۲ تهران

20,000 تومان

Processing your request, Please wait....

اطلاعات تماس

تلفن همراه09383828408

شرح آگهی

فروش مرغ عشق در منطقه ۲۲ تهران. خرید حضوری مرغ عشق در تمام محله های منطقه ۲۲ تهران

داشتن یک حیوان خانگی و پرنده در خانه احساس مثبت را در شما تقویت می کند. از سوی دیگر وجود یک مرغ عشق در محل کسب و کار توجه مشتری را به شما انهم از طریق پیوند احساسی به شما جلب می کند. دقیقا همان چیزی که شما برای تبلیغات و بازاریابی نیاز دارید.

من سالهاست که مرغ عشق خانگی دارم و یکی از بهترین جفت ها با رنگ های زیبا را انتخاب کرده ام که طبعا بچه های انها از ترکیب رنگهای زیبا به دنیا می آیند. دیدن و رشد بچه ها توسط مادر حس خوبی را به انسان منتقل می کند . کاری که من دوست دارم اما طبیعتا نمی توانم بچه های انها را که تولید مثل خوبی هم دارند نگهداری کنم. به این خاطر بچه ها را برای فروش می گذارم.

هر جفت مرغ عشق بدون قفس ۴۰ هزار تومان

چنانچه در هر یک از محله های منطقه ۲۲ یا هر نقطه از تهران هستید کافی است با من تماس بگیرید تا برای تحویل حضوری مرغ عشق با هم هماهنگی کنیم.

فروش مرغ عشق در منطقه ۲۲ تهران. خرید حضوری مرغ عشق در تمام محله های منطقه ۲۲ تهران مرغ عشق -               - فروش مرغ عشق در منطقه ۲۲ تهران

فروش مرغ عشق در منطقه ۲۲ تهران. خرید حضوری مرغ عشق در تمام محله های منطقه ۲۲ تهران

پرنده زرد مرغ عشق ماده می باشد. و مرغ عشق هایی که به شما فروخته می شود جوجه های بزرگ شده این دو مرغ عشق هستند.

 

چند نکته درباره مرغ عشق

مرغ عشق ماده وظیفه نگهداری از تخم و بچه ها را به عهده دارد و به مرغ عشق نر اجازه ورود به لانه را نمی دهد.

جوجه مرغ عشق های تازه متولد شده از نور فراری هستند و در تاریکی لانه بزرگ می شوند و در این مدت مادر به انها غذایی که خود یا مرغ عشق نر انها را خرد و اماده کرده می دهد.

 

مرغ عشق ارزن می خورد اما حتما توجه داشته باشید که ظرف غذای مرغ عشق را همیشه پر نه دارید. مرغ عشق پوسته ارزن را جدا می کند و پس از مدتی ظرف غذا پر از پوسته ارزان می شود و نیاز است که ظرف غذا را بیرون اورده و پوسته را با هر کاری مانند فوت کردن جدا کرده و دوباره ارزن بریزید.

وقتی بچه مرغ عشق ها بزرگ شدند و قفس فضای کافی برای زندگی را نداشته باشد و یا غذا کم باشد مرغ عشق استرس می گیرد و ممکن برای برای بقاء خود جوجه مرغ عشق ها را خفه کرده و یا زخمی کند.

 

Listing ID: 60459881a1f21cb0

Comments