درب پارکینگ لوکس با بهترین کیفیت

 

Processing your request, Please wait....

اطلاعات تماس

نشانی کاملhttp://www.SaneSanat.com
تلفن همراه09121404930

شرح آگهی

درب پارکینگ لوکس با بهترین کیفیت برای درب ویلا – درب باغ – درب مجتمع مسکونی و درب ساختمان

صنایع فلزی صانع به عنوان یکی از قدیمی ترین و بزرگترین تولیدکنندگان انواع درب فرفورژه افتخار دارد تا مدل های بسیار متنوع از درب لوکس با مدل های زیبای فرفورژه را برای درب پارکینگ – درب حیاط – درب لابی – درب تالار – درب ویلا و درب ساختمان شمالی یا جنوبی در هر اندازه ای بصورت ریلی و ریموت دار تولید و در صورت تمایل در سرارسر ایران و خاورمیانه ارسال و نصب می نماید.

یک درب زیبا برای درب حیاط و درب پارکینگ

درب پارکینگ لوکس با بهترین کیفیت برای درب ویلا – درب باغ – درب مجتمع مسکونی و درب ساختمان درب -             - درب پارکینگ لوکس با بهترین کیفیت

درب پارکینگ لوکس با بهترین کیفیت برای درب ویلا – درب باغ – درب مجتمع مسکونی و درب ساختمان

در سال 2020 دیگر درب فلزی یک درب آهنی ساده نیست، بلکه با ترکیب دانش و هنر انواع مدل های درب زیبا طراحی، تولید و پیاده سازی می شود. درب هایی که پایه های ان قطعات زیبای فرفورژه می باشند.

از شمال تا جنوب ایران، حتی رد شرجی ترین مناطق دیگر بدون نگرانی درب های زیبای لوکس با رنگ پایدار داشته باشید. زیرا درب های تولیدی در صنایع فلزی صانع با رنگ های پودری الکترواستاتیک در زمان و دمای استاندارد در کوره پخته شده و درب شما یک درب با رنگ پایدار داشته که نه نم و رطوبت، نه برف و باران و نه گرد و غبار روی آن تاثیری نخواهد داشت!

برای اطلاعات بیشتر و راهنمای انتخاب درب ، پیشنهاد مکی کنیم روی متن بالا کلیک کنید.

 

خرید از تولید کننده یعنی…

قیمت مناسب | کیفیت مناسب | گارانتی محصول |

به بیان دیگر خرید از دلایل یعنی قیمت دو برابر، عدم کیفیت مناسب و نداشتن گارانتی ، پیدا نکردن وی در هنگام نیاز به کمک برای مشکل احتمالی درب !

 

www.SaneSanat.com

صنایع فلزی صانع در سراسر ایران و خاورمیان در خدمت شماست…

Listing ID: 3125fa4310da8ef6

Comments