راهنمای ثبت ایده ، اختراع و مقاله در سراسر ایران

69,000 تومان

Processing your request, Please wait....

اطلاعات تماس

تلفن همراه09120233665
تلفن ثابت (با کُد شهرستان)02144735935

شرح آگهی

راهنمای ثبت ایده ، اختراع و مقاله در سراسر ایران. آموزش ثبت هر نوع ایده با قابلیت دفاع در دادگاه های داخل و خارج کشور

سرقت ایده، اختراع و مقاله را باید از افرادی بپرسید که ایده انها به سرقت رفته و چون مدرکی نداشته اند شوربختانه نتوانسته اند کاری انجام دهند.

پس بسیار مهم است که قبل از شروع معرفی و حتی ثبت ایده انرا محافظت نمائید تا در برابر سرقت مدرک کافی برای اثبات مالکیت معنوی خود داشته باشید. شاید بگوئید هزینه ثبت ایده و اختراع در امریکا بسیار گران است و از طرف دیگر اینهمه هزینه پرداخت کنم و به هر دلیلی شاید کسی خواهان آن نباشد. اما خبر خوب اینکه شما تنها با ۶ دلار امریکا می توانید ایده، اختراع یا مقاله خود را به دو روش ثبت نمائید که در تمامی دادگاه های داخل و خارج کشور قابلیت دفاع و اثبات ادعای شما را خواهد داشت. این دو روش ثبت ایده در یک کتاب الکترونیکی با بهترین و مناسب ترین قیمت برای شما آموزش داده شده، بطوریکه هر کسی بدون کمترین دانشی و بدون نیاز به ترجمه و مترجم، وکیل ثبت ایده و اختراع و بدون سفر خارج یا پرداخت ارزی بتواند هر دو روش ایده را ثبت نماید.

خرید کتاب از فروشگاه اینترنتی بازار روز

 

خرید با تخفیف ویژه از سایت تخفیف جیب کیف

 

نکته بسیار مهم در تضمین کارائی این دو روش اینکه چنانچه بتوانید ثابت کنید هر یک از این دو روش کارائی ندارند کل هزینه پرداختی شما بصورت کامل برگشت داده خواهد شد.

و صد البته تاکنون هیچ یک از مشتریان قبلی این کتاب تمایلی به انجام این کار نداشته اند!

راهنمای ثبت ایده ، اختراع و مقاله در سراسر ایران. آموزش ثبت هر نوع ایده با قابلیت دفاع در دادگاه های داخل و خارج کشور ثبت ایده -                 - راهنمای ثبت ایده ، اختراع و مقاله در سراسر ایران

راهنمای ثبت ایده ، اختراع و مقاله در سراسر ایران. آموزش ثبت هر نوع ایده با قابلیت دفاع در دادگاه های داخل و خارج کشور

Listing ID: 3045ac5ee7d58673

Comments