یک انتقاد از همراه اول در زمینه مشتری مداری

یک انتقاد از همراه اول در زمینه مشتری مداری. بسته اینترنتی همراه اول، قبض تلفن همراه و به روزرسانی ویندوز ۱۰بصورت خودکار با تعرفه اینترنت آزاد. اینترنت ایرانسل برای سیم کارت اعتباری

همراه اول یکی از برندهای موفق در زمینه تلفن همراه می باشد که در کنار سایر اپراتورهای تلفن همراه یعنی ایرانسل و رایتل خدمات خوبی به مشتریان خود ارائه می دهد، اما از آنجا که هیچ سیستمی بی عیب نیست، همراه اول نیز طبیعتا مشکلات خاص خود را دارد. اما امروز به یکی از مشکلات سالده اما ساختاری این اپراتور می پردام.

در واقع تلفن همراه من سیم کارت دائمی می باشد که برای تعطیلات نوروز من از همراه اول یک بسته اینترنت نوترینو آلفا + خریداری کردم. زیرا در دفتر کارم از اینترنت ADSL استفاده می کنم و در تعطیلات نوروز ساختمانی که دفتر کارم در آن قرار دادر تعطیل بود.

خلاصه اینکه در منزل با wifi کامپیوتر به اینترنت موبایل وصل شدم و از آنجا که سیستم عامل من ویندوز ۱۰ اورجنال خریداری شده از مالزی بود بر اساس قانون جدید مایکروسافت در ویندوز ۱۰ و برای افزایش امنیت کاربران ویندوز بدون اطلاع قبلی ویندوز ۱۰ خودش را با آخرین بسته های امنیتی و نرم افزاری از سایت مرکزی دانلود می کند و در نتیجه بدلیل اینکه سیم کارت من دائمی بود و میزان مصرف به اعتبار و میزان شارژ موبایلم وابسته نبود و همچنین سرعت بالای اینترنتی نوترینو در کمتر از چند لحظه ویندوز به روز شد و از آنجا که خیلی سریع بسته من تمام شد و من در تنظیمات تمدید خودکار را لغو کرده بودم یک قبض ۱۶۰ هزار تومانی با تعرفه اینترنت آزاد برای من صادر شد که البته همراه اول اینترنت مرا بدلیل مصرف غیرعادی و جلوگیری از هزینه زیاد قبض زیاد کرد که کار خوبی هم بود.

و در اینجا یک تصمیم مهم گرفتم:

 هزگر با سیم کارت دائمی از اینترنت گوشی هیچ اپراتوری استفاده نکنم

اگرچه انتقادی نیز به تعرفه نامناسب اینترنت آزاد دارم . برای مثال من در ساعت کم مصرف یک اینترنت۵ گیگ یک ماهه از ایرانسل گرفتم با هزینه ۳ هزار تومان و فک نمی کنم حجم به روزرسانی ویندوز من بیش از ۵ گیگ می شد، اما بدون دلیل منطقی مجبور شدم ۱۵۵ هزار تومان بیشتر بپردازم.

البته  از همراه اول درخواست  کردم حداقل این میزان مصرف را در ذیل بسته اینترنت تعریف کند که قبول نکردند و البته از این بابت خرده ای نمی توانم بگیرم.

اما انقتاد من از همراه اول از اینجا شروع می شود که چون پرداخت این مبلغ غیرمنطقی بود تقسیط کردم که در دو قسط باید پرداخت می کردم که طبیعتا در تعطیلات نوروز بود. قسط اول را پرداخت کردم اما سیم کارتم نه تنها یکطرفه بلکه دوطرفه غیرفعال شد و این ضربه به اعتبار من بود که در نهایت قبض میاندوره را که باز هزینه اینترنت بود پرداخت کردم و قسط دوم ۲۷ فروردین به مبلغ ۳۹۰۰۰ تومان بود اما باز ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ دوباره تلفن من دوطرفه قطع شد.

تماس گرفتم در نهایت بدلیل عدم پرداخت قسط دوم که ۳ روز از تاریخ پرداخت آن می گذشت دوباره تلفن من کاملا قطع شد .

یک انتقاد از همراه اول در زمینه مشتری مداری. بسته اینترنتی همراه اول، قبض تلفن همراه و به روزرسانی ویندوز ۱۰بصورت خودکار با تعرفه اینترنت آزاد. اینترنت ایرانسل برای سیم کارت اعتباری همراه اول -                   - یک انتقاد از همراه اول در زمینه مشتری مداری

یک انتقاد از همراه اول در زمینه مشتری مداری. بسته اینترنتی همراه اول، قبض تلفن همراه و به روزرسانی ویندوز ۱۰بصورت خودکار با تعرفه اینترنت آزاد. اینترنت ایرانسل برای سیم کارت اعتباری

مشکل همراه اول در این زمینه چیست؟

انتقاد من این است که همراه اولی که برای هر مناسبت یا برای راهنمائی و تبلیغات پیامک می فرستد چرا این حق را برای مشتری قائل نیست که حداقل سه روز قبل از قطع دوطرفه سیم کارت حداقل یک پیامک در این زمینه برای مشتری خود ارسال نماید؟

در واقع در هر دوبار سیم کارت من بدون حتی یک پیامک اطلاع رسانی بصورت دوطرفه قطع شد.

و مشکل بدتر در این زمینه اینکه امکان پرداخت از طریق ۰۹۱۲۹۹۹۰ نیز برای قبوض تقسیط شده وجود ندارد و این یعنی اینکه مجبور هستیم با سایر روشهای پرداخت قبض تلفن همراه اول را پرداخت کنیم و این یعنی عملا تلفن ما ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد وصل خواهد شد!

و در نهایت در تماسی که با کارشناس پشتیبان همراه اول داشتم و در پاسخ به انتقاد گفتند که صحبت های شما رو همراه اول می شنوه و چنانچه انتقادها در این زمینه زیاد باشه رفع خواهد شد.

 

6صبح www.6esobh.ir

سایت نیازمندیهای اینترنتی سراسر ایران

By 6صبح، سایت نیازمندیهای اینترنتی ایران

درج آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی خرید، فروش و معاوضه هر نوع کالا و خدمات خودرو، لوازم خانگی، املاک، لباس، کامپیوتر و موبایل، استخدام و کاریابی، آرایش و زیبایی، سفر و گردشگری در سایت نیازمندیهای 6صبح www.6esobh.ir