چرا باید در سایت نیازمندیهای اینترنتی 6صبح آگهی دهیم؟

چرا باید همین امروز در سایت نیازمندیهای اینترنتی 6صبح آگهی بلند مدت سفارش دهیم؟راهنمای آگهی، بازاریابی و تبلیغات اثربخش در سراسر ایران

تبلیغات یک هنر است که با آخرین دستاوردهای دانش در قالب یک پیام احساس برانگیز طراحی و  پیاده سازی می شود تا بر روی مخاطب بیشترین اثربخشی را داشته باشد.

اما چرا پیام احساسی؟ پاسخ بسیار ساده است. زیرا بر اساس یک اصل بازاریابی “هیچ مشتری محصول یا سرویس خود را از روی منطق انتخاب نمی کند، بلکه بعدا خرید خود را توجیه منطقی می کند!

این راهنمای تبلیغات را به این خاطر با متن بالا شروع کردم که اهمیت نوشتن یک محتوای اثربخش برای آگهی را یاداور شوم. به عنوان طراح سایت 6صبح طبعا به تمام اگهی هایی که فرستاده می شود نظارت دارم و در آنلایزهایی که انجام می دهم با تجربه ۲۵ ساله ای که در اینترنت و تجارت الکترونیک دارم به روشنی می بینم که آگهی دهندگان محترم چه فرصتهای خوب تبلیغات را ازدست می دهند.

چرا باید همین امروز در سایت نیازمندیهای اینترنتی 6صبح آگهی بلند مدت سفارش دهیم؟راهنمای آگهی، بازاریابی و تبلیغات اثربخش در سراسر ایران -                     - چرا باید در سایت نیازمندیهای اینترنتی 6صبح آگهی دهیم؟

چرا باید همین امروز در سایت نیازمندیهای اینترنتی 6صبح آگهی بلند مدت سفارش دهیم؟راهنمای آگهی، بازاریابی و تبلیغات اثربخش در سراسر ایران

آگهی برخی شرکتهای بزرگ را می بینم که محصولات خود را با بی سلیقه ترین روش ممکنه ارسال می کنند، گوئی که می خواهند یک محصول دست دوم را در سایتی مانند دیوار بفروشند. البته بدیهی است که سایت دیوار یکی از بهترین سایتهای تبلیغات و نیازمندی ایران است، بلکه منظور من این است که هیچ احترامی برای محصول و سرویس خود قائل نیستند.

برای مثال و به بیان ساده متن آگهی ایشان به اینصورت می باشد: ما فلان محصول یا سرویس رو داریم. اگه می خواهید بگید تا براتون بفرستیم! و آگهی آنها تنها در یک خط خلاصه می شود. بدون اینکه از کیفیت و ویژگی انحصاری محصول خود بگویند(شایستگی متمایز) ، از سابقه و اعتبار شرکت، از تائیدیه هایی که گرفتند و مهم تر از همه قیمت رقابتی در مقایسه با سایر محصولات مشابه در بازار

یک پرسش مهم و اینکه وقتی خود شما هیچ احترامی برای محصول خود قائل نیستید، چطور می توانید انتظار داشته باشید که بازدیدکننده اگهی مشتری شما شود؟ پس نیاز است که یک متن حداقل دو پاراگرافی بلند بنویسید و بهترین توصیف و توضیح را ردباره محصول خود ارائه دهید تا بتوانید با بازدیدکننده ارتباط برقرار کنید. همچنین آگهی قدیمی خود را به روز کنید. آگهی های قدیمی رتبه بهترین در گوگل دارند!

چرا باید در سایت نیازمندیهای اینترنتی 6صبح آگهی دهیم؟

پس از توضیحات بسیار مهم بالا برمی گردیم به پاسخ به این سوال و اینکه چرا باید در سایت 6صبح آگهی دهیم؟

لطفا رتبه الکسای سایت 6صبح را ببینید!

بهترین سایت نیازمندی و تبلیغات در ایران با امکان درج آگهی رایگان و آگهی ویژه -                    - چرا باید در سایت نیازمندیهای اینترنتی 6صبح آگهی دهیم؟

بهترین سایت نیازمندی و تبلیغات در ایران با امکان درج آگهی رایگان و آگهی ویژه

این رتبه حرفهای بسیار زیادی دارد و اولین حرفش این است که چه کار حرفه ای روی آن ایجاد شده تا در مدت کوتاه و بر اساس روشهای اصولی سئو و بهینه سازی سایت به چنین رتبه ای دست یابد! البته این رتبه برای تاریخ امروز یعنی ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ برابر با Thursday – 2017 17 August می باشد و به مرور زمان که شما این صفحه را می خوانید حتما رتبه سایت بهتر از این هم شده است که می توانید رتبه سایت 6صبح در الکسا را بصورت زنده از لینک ذیل مشاهده فرمایید:

http://www.alexa.com/siteinfo/6esobh.ir

رتبه الکسا هرقدر کمتر باشد بهتر است. البته کاشه رتبه الکسا در ابتدا بسیار سریع می باشد. زیرا سایتهای با کیفیت کم بسیار زیاد هستند، اما سایتهای با رتبه خوب کم و به همین دلیل پس از مدتی سرعت رشد کمتر می شود! از موارد پر اهمیت دیگر در درج اگهی در سایت نیازمندیهای 6صبح نبود رقیب شما در صفحه آگهی شماست که باعث می شود تمام تمرکز بازدیدکننده فقط روی آگهی شما باشد! چیزی که در سایتهای نیازمندی دیگر وجود ندارد!

و از آنجا که همه آگهی دهندگان را می بینم، بسیاری از شرکتها بدور از چشم رقبا بصورت چراغ خاموش در سایت 6صبح درج آگهی دارند و طبعا مایل نیستند تا رقبا از این فرصت تبلیغات طلایی آگاه شوند!

و چنین سایتهای با چنین ویژگیهای منحصر به فردی یک ویژگی بسیار مهم دیگر نیزدارد و اینکه تعرفه آگهی بسیار ارزان است.

تعرفه آگهی در 6صبح – سایت نیازمندیهای اینترنتی ایران

که البته به نسبت سرعت رشد سایت تعرفه آگهی افزایش خواهد یافت. پس همین امروز آگهی بلند مدت دهید تا در برابر افزایش تعرفه بیمه شوید!

 

 

یک مقاله جدید با عنوان:

اشتباهات رایج در درج آگهی اینترنتی

 

مهدی محمدی دهقانی

لیسانی مدیریت بازرگانی

مدیر سایت 6صبح www.6esobh.ir

 

 

By 6صبح، سایت نیازمندیهای اینترنتی ایران

درج آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی خرید، فروش و معاوضه هر نوع کالا و خدمات خودرو، لوازم خانگی، املاک، لباس، کامپیوتر و موبایل، استخدام و کاریابی، آرایش و زیبایی، سفر و گردشگری در سایت نیازمندیهای 6صبح www.6esobh.ir