دستور حل مشکل مؤسسات مالی غیر مجاز به وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی

دستور دکتر روحانی برای حل مشکل مؤسسات مالی غیر مجاز به وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی. خبرهای خوب به سپرده گذاران موسسات مالی

موسسات مالی و اعتباری مجاز و غیر مجازی در ایران مشغول فعالیت هستند. موسساتی همچون آرمان، کاسپین، فرشتگان، ثامن الحجج، ثامن و ….

موسسات مالی و اعتباری می روند تا همچون آب خوردن مشکل امنیتی برای کشور ایجاد کنند و در این راستا مدتی قبل چند تن از نمایندگان مجلس نامه ای به دکتر روحانی برای رفع مشکل موسسات مالی فرستادند و در این راستا دکتر روحانی دستوری به آقای سیف، ریاست بانک مرکزی و وزیر اقتصاد داد.

دستور دکتر روحانی برای حل مشکل مؤسسات مالی غیر مجاز به وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی. خبرهای خوب به سپرده گذاران موسسات مالی موسسات مالی -                   - دستور حل مشکل مؤسسات مالی غیر مجاز به وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی

دستور دکتر روحانی برای حل مشکل مؤسسات مالی غیر مجاز به وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی. خبرهای خوب به سپرده گذاران موسسات مالی

حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور خبر داد که حسن روحانی دستور «حل مشکل مؤسسات مالی غیر مجاز» را داده و در این رابطه تصمیم های بسیار کاربردی و خوبی گرفته شده است.

به گفته ایشان « هر چند این سپرده گذاران قربانی کلاه‌برداری و تقلب شده‌اند اما دولت خود را ملزم می داند که نسبت به حل این مشکل اقدامات جدی انجام دهد و از حقوق سپرده گذاران دفاع کند».

آقای امیری با تاکید بر این‌که حل این مسئله در صلاحیت بانک مرکزی و وزارت اقتصاد است، گفت: «جلسات مشترکی میان اعضای دولت از جمله وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی با تعدادی از اعضای هیأت رئیسه مجلس برای حل مشکلات سپرده گذاران برگزار شده که بانک مرکزی اکنون در حال حل این مشکل است».

پیش از این بانک مرکزی حل و فصل مشکل سپرده‌گذاران را منوط به ارزیابی و ارزش‌گذاری دارایی‌های موسسات و تعاونی‌های اعتباری هشت‌گانه منحل و ادغام شده، اعلام کرده بود.

بیش از ۹ ماه است که سپرده‌های سپرده‌گذاران در تعاونی‌های اعتباری منحل و ادغام شده در موسسه کاسپین، بلوکه شده و سپرده‌گذاران نمی‌توانند به سپرده‌های خود دسترسی داشته‌ باشند و باید دید این دستور تا چه میزان سرعت رفع این مشکلات رو بیشتر خواهد کرد.

سایت نیازمندیهای اینترنتی ایران

www.6esobh.ir

 

 

By 6صبح، سایت نیازمندیهای اینترنتی ایران

درج آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی خرید، فروش و معاوضه هر نوع کالا و خدمات خودرو، لوازم خانگی، املاک، لباس، کامپیوتر و موبایل، استخدام و کاریابی، آرایش و زیبایی، سفر و گردشگری در سایت نیازمندیهای 6صبح www.6esobh.ir