سفر و مسافرت به تمام شهرهای ایران – راهنمای تهرانگردی

سفر و مسافرت به تمام شهرهای ایران با خودروی شخصی، اتوبوس، قطار، هواپیما و کشتی. چطور به سفر می روید؟ سفر داخلی یا خارجی؟ خورد و خوارک شما در سفر چیست؟ راهنمای تهرانگردی

سفر نیاز انسان برای تغییر روحیه است. برخی سفر داخلی را دوست دارند و برخی دیگر سفر خارجی را که البته این علاقه دلایل بسیار زیادی دارد که در حال حاضر بدلیل کوتاهی در سرمایه گذاری، برخی محدودیتهای اساسی و نبود زیرساختهای لازم، قیمت بالا و موارد دیگر بسیاری از ایرانیان سفر خارجی را به یک سفر داخلی ترجیح می دهند مگر اینکه زیر خط فقر باشند و بودجه کافی برای سفر خارجی نداشته باشند.

سفر داخلی خوب است اگر حداقل امکاناتش فراهم باشد. اما خوب…

در هر صورت در این صفحه درباره سفر داخلی می نویسیم.

بهترین وسیله نقلیه برای برای سفر؟

وسیله نقلیه انتخابی شما برای یک سفر داخلی کدام مورد می باشد؟

خودرو شخصی

اتوبوس

قطار

هواپیما

کشتی

خودرو شخصی مزایای خود را دارد. برای مثال راحتی سفر، آسانی سفر در شهر انتخابی و البته جاده های پر ترافیک، خطر تصادفات، خواب آلودگی و ..  باعث می شود برخی دیگر اتوبوس و هواپیما را ز خود برای سفر داخلی انتخاب نمایند.

خورد و خوارک در سفر

در هنگام سفر غذای انتخابی شما در طول سفر چیست؟

تهیه غذای خانگی و حمل با خود در هنگام سفر یا رستوران های سرراهی

اگر غذای خانگی پخته اید در کدام ظرف غذا را می ریزد؟

ظروف یکبار مصرف یا ظروف منزل؟

ظروف یکبار مصرف سفر را راحت تر و آسان تر می کنند و نیاز به شستشوی هر باره را کم می کنند، اما حتما باید توجه داشته باشد که غذای زیاد داغ را درون ظروف یکبار مصرف سرو نکنید!

 

سفر به تهران یک انتخاب خوب

سفر و مسافرت به تمام شهرهای ایران با خودروی شخصی، اتوبوس، قطار، هواپیما و کشتی. چطور به سفر می روید؟ سفر داخلی یا خارجی؟ خورد و خوارک شما در سفر چیست؟ راهنمای تهرانگردی -      - سفر و مسافرت به تمام شهرهای ایران – راهنمای تهرانگردی

سفر و مسافرت به تمام شهرهای ایران با خودروی شخصی، اتوبوس، قطار، هواپیما و کشتی. چطور به سفر می روید؟ سفر داخلی یا خارجی؟ خورد و خوارک شما در سفر چیست؟ راهنمای تهرانگردی

تهران بزرگترین شهر و پایتخت ایران است که البته همیشه شلوغ و پرترافیک است مگر در نوروز که بیشتر مردم تهران به سایر شهرهای ایران سفر می کنند و این بهترین فرصت برای گردشگری تهران است تا از هر جای ایران هستید سفر به تهران داشته و از جاذبه های گردشگری این شهر استفاده فرمایید.

در هنگام سفر به تهران فرحزاد را فراموش نکنید.

در تهران رستوران‌های مجلّل و نوین متعدّدی وجود دارد، این رستوران‌ها شامل رستوران‌های سنّتی ایرانی و بین‌المللی هستند. با وجود این که محبوب‌ترین غذا در تهران چلوکباب است، غذاهای فوری غربی  (فست فود) نیز طرفداران زیادی مخصوصاً در میان جوانان و کودکان دارند. مغازه‌های ساندویچ و پیتزافروشی و همچنین رستوران‌های سنتی که کباب و جوجه‌کباب تهیه می‌کنند، بیشترین رستوران‌های تهران را تشکیل می‌دهند. طی سال‌های اخیر اماکنی با نام قهوه‌خانه‌های سنّتی نیز در تهران دایر شده‌اند، در این مناطق علاوه بر ارائهٔ غذاهای سنّتی ایرانی نظیر کشک بادمجان، آب گوشت، چلوکباب، میرزا قاسمی و غیره، چای و قلیان نیز عرضه می‌شوند.

گردش شهری در تهران

چنانچه برای نخستین بار است که با خودرو شخصی به تهران سفر می کنید لطفا توجه داشته باشید تهران دارای بزرگراه های پیچیده زیادی است که نیاز به دقت در هنگان رانندگی را دوچندان می نماید زیرا ورود اشتباهی به یک بزرگراه برابر است با طی کردن مسیر زیاد تا برگشت به نقطه اصلی ! اگرچه مسیرهای فرعی مختلفی برای تغیر مسیر و انتخاب مسیر درست را فراهم کرده است.

برخی از بزرگراه های تهران: آزادراه تهران کرج، بزرگراه آزادگان، بزرگراه نواب بزرگراه اشرفی اصفهانی، بزرگراه آفریقا، بزرگراه آیت‌الله کاشانی، بزرگراه آیت‌الله مدرس، بزرگراه بسیج، بزرگراه تندگویان، بزرگراه جلال آل احمد، بزرگراه رسالت، بزرگراه امام علی، بزرگراه شهید بابایی، بزرگراه شهید یاسینی بزرگراه شهید چمران (پارک‌وی)، بزرگراه شهید حکیم، بزرگراه شهید همت، بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری، بزرگراه صدر، بزرگراه کردستان، بزرگراه محمدعلی جناح، بزرگراه مخصوص کرج، بزرگراه نیایش، بزرگراه یادگار امام.

 

موزه های تهران

 • موزه مردم‌شناسی تهران

 • موزه ملی ایران

 • موزه فرش ایران

 • موزه هنرهای معاصر تهران

 • موزه پست و تلگراف

 • موزه صنایع دستی مجموعه سعدآباد

 • آبگینه و سفالینه

 • موزه جواهرات ملی

 • موزه رضا عباسی

 • کتابخانه و موزه ملک

 • ایران باستان

 • موزه آثار طبیعی و حیات وحش ایران

 

سینماهای تهران

بیش از ۱۰۰ سالن سینما در تهران وجود دارد که آخرین و تازه ترین فیلمهای ایرانی و بعضا خارجی را روی پرده خود دارند که در نوروز بهترین و شادترین فیلمها عرضه می شود. چنانچه به تهران سفر می کنید پیشنهاد می کنیم به یکی از سینمایهای تهران سری بزنید.

خرید از بازار بزرگ تهران

چنانچه می خواهید از تهران دست خالی باز نگردید خرید از بازار سنتی تهران را پیشنها می کنیم که هم فال است و هم تماشا. بازار تهران در منطقه ۱۲ تهران قرار دارد.

سفر و مسافرت به تمام شهرهای ایران با خودروی شخصی، اتوبوس، قطار، هواپیما و کشتی. چطور به سفر می روید؟ سفر داخلی یا خارجی؟ خورد و خوارک شما در سفر چیست؟ راهنمای تهرانگردی -            - سفر و مسافرت به تمام شهرهای ایران – راهنمای تهرانگردی

سفر و مسافرت به تمام شهرهای ایران با خودروی شخصی، اتوبوس، قطار، هواپیما و کشتی. چطور به سفر می روید؟ سفر داخلی یا خارجی؟ خورد و خوارک شما در سفر چیست؟ راهنمای تهرانگردی

 

آگهی و تبلیغات در سایت 6صبح

سایت 6صبح یکی از سایتهای نیازمندی اینترنتی در شهر تهران است که البته برای کل شهرها و استانهای ایران خدمات تبلیغات رایگان و ویژه ارائه می کند. در هر شهر ایران هستید و قصد معرفی کسب و کار و خرید، فروش و یا معاوضه هر نوع محصول یا کالا را دارید پیشنهاد می کنیم از بالای همین صفحه روی ثبت نام کلیک کرده و آگهی خود را ارسال نمایید.

راهنمای درج آگهی در سایت 6صبح

اینکه بدانیم کاری را چطور انجام دهیم اثربخشی آن بسیار زیاد می شود و آگهی در سایت 6صبح نیز از این قانون جدا نیست. به همین منظور یک  راهنمای آموزشی رایگان برای ارسال یک آگهی اثربخش خدمت شما تهیه شده که با کلیک روی متن پایین می توانید آنرا بخوانید.

راهنمای آگهی و تبلیغات در سایت نیازمندیهای اینترنتی 6صبح

 

از آذربایجان شرقی تا یزد

از تمام شهرهای ایران از آذربایجان شرقی تا یزد امکان درج آگهی وجود دارد.

تعرفه آگهی

همانطور که گفته شد آگهی ۳۰ روزه در 6صبح رایگان استف اما تعرفه آگهی ویژه به نسبت اثربخشی اش انقدر مناسب است که حتی از آگهی رایگان نیز ارزان تر است!

سایت نیازمندی های اینترنتی ایران

www.6esobh.ir

By 6صبح، سایت نیازمندیهای اینترنتی ایران

درج آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی خرید، فروش و معاوضه هر نوع کالا و خدمات خودرو، لوازم خانگی، املاک، لباس، کامپیوتر و موبایل، استخدام و کاریابی، آرایش و زیبایی، سفر و گردشگری در سایت نیازمندیهای 6صبح www.6esobh.ir