اشتباهات رایج در درج آگهی و تبلیغات در سایتهای نیازمندیهای اینترنتی

اشتباهات رایج در درج آگهی و تبلیغات در سایتهای نیازمندیهای اینترنتی . راهنمای درج آگهی اثربخش در سایت آگهی و نیازمندیهای اینترنتی

به نظر شما ویژگی یک آگهی اثربخش چیست؟ چه نوع آگهی تاثیر خوبی بر روی بازدیدکننده گذاشته و او را تبدیل به مشتری تازه می کند؟

  • توضیح کامل برای محصول یا سرویس

برخی شرکتها یا بهتر بگویم برخی از کارمندان بخش IT و بازاریابی شرکتها طوری درج آگهی می کنند که کاملا نشان از عدم آگاهی انها درباره نوشتن یک پیام تبلیغات احساسی دارد.

یک آگهی دو خطی شبیه به این متن می نویسند: ما این محصولو داریم اگه خواستید زنگ بزنید تا قیمت بدیم و سفارش بدید!

گوئی می خواهند یک محصول دست دوم و کارکرده خود را بفروشند!

بسیاری از آگهی دهندگان فکر می کنند ایجاد آگهی جدید یک پوئن مثبت از نظر تبلیغات برای آنهاست! در حالیکه بر اساس قانون گوگل هر صفحه رتبه بندی می شود و طبیعتا صفحات قدیمی رتبه بالاتری دارند. و در نهایت آگهی دهندگان بدون اطلاع از این قانون مهم صفحه آگهی قدیمی خود را که رتبه بالاتری دارد رها کرده و یک آگهی جدید درج می کنند.

* آگهی تکراری

درج ۲ آگهی با متن یکسان و تکراری نه تنها هیچ سودی برای شما از نظر تبلیغات ندارد، بلکه سایت را تبدیل به زباله دانی محتوای بی اثر می کند که مجبور می شویم آگهی شما را حذف کنیم.

استفاده از برچسب و کلمات کلیدی

در هر آگهی بخشی برای نوشتن برچس وجود دارد. برچسب ها همان کلمات کلیدی هستند که در افزایش رتبه سایت شما نقش مهمی دارند. انتخاب درست کلمات کلیدی به عنوان برچسب فاصله نسبی بین آگهی و تبلیغات شما با رقبا را مشخص می کند.

به عنوان مدیر سایت 6صبح مشاهده می کنم که بسیاری از آگهی دهندگان از اهمیت این موضوع آگاه نیستند. برای مثال برای قراردادن برچسب در سایت 6صبح باید به اینصورت عمل نمایید.

کلمه کلیدی و بلافاصله ویرگول انگلیسی و بعد یک فاصله Space

کلمه کلیدی دوم و بلافاصله ویرگول انگلیسی و فاصله  Space

و با فرمول سئوی بالا می توانید تا ۱۰ برچسب انتخاب نمایید.

برای مثال: آگهی, سایت آگهی, نیازمندی, تبلیغات, بهترین سایت تبلیغات, آگهی رایگان, نیازمندیهای اینترنتی ایران

بهتر است برچسب شما تا سه کلمه باشد.

با این توضیحات کوتاه اما مهم، پیشنهاد می کنیم راهنمای ثبت نام و درج آگهی در سایت 6صبح را مشاهده بفرمایید.

 

رعایت قوانین سایت 6صبح

هر سایتی قوانین خود را دارد و عدم رعایت قوانین مشکلات خاص خود را ایجاد می کند. برای مثال درج آگهی با متن تکراری و به تعداد زیاد بی احترامی به سایر آگهی دهندگان است، کیفیت سایت را پایین آورده و آنرا تبدیل به یک زباله دانی از محتوای بی اثر می کند. همچنین قراردادن لینک سایت مگر در پلن مشخص شده باعث می شود که آدرس سایت شما بصورت ستاره مشخص شده که این بی توجهی به قانون اعتبار آگهی شما را کاهش می دهد.

 

مدیر سایت نیازمندیهای اینترنتی 6صبح

www.6esobh.ir

 

By 6صبح، سایت نیازمندیهای اینترنتی ایران

درج آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی خرید، فروش و معاوضه هر نوع کالا و خدمات خودرو، لوازم خانگی، املاک، لباس، کامپیوتر و موبایل، استخدام و کاریابی، آرایش و زیبایی، سفر و گردشگری در سایت نیازمندیهای 6صبح www.6esobh.ir