غیرفعال شدن امکان درج آگهی رایگان در سایت 6صبح

غیرفعال شدن امکان درج آگهی رایگان در سایت 6صبح. افزایش کیفیت تبلیغات – تعرفه ارزان برای درج اگهی ویژه – افزایش کیفیت و اثربخشی تبلیغات در نتایج جستجوی گوگل

تبلیغات اینترنتی یکی از قابلیتهای نسبتا جدید در بخش بازاریابی و فروش می باشد. اما بسیار مهم است که بدانیم چطور تبلیغ کنیم تا بیشترین بازدهی را داشته باشد.

در سایت 6صبح با رعایت قوانین ارسال آگهی اثربخش، حتی اگر اگهی رایگان بدهید مشتری واقعی خواهید داشت، اما متاسفانه بیشتر آگهی دهندگان با نحوه درج آگهی در سایتهای نیازمندی اینترنتی آشنائی کافی ندارند و در نهایت چون اطلاعات کافی ندارند یک آگهی بی اثر درج نموده و طبعا چون نتیجه ای از آگهی خود نمی گیرند تصور می کنند آگهی اینترنتی اثربخشی ندارد!

درج آگهی رایگان دوباره فعال شد

اما از سوی دیگر با درج آگهی بی کیفیت باعث کاهش قدرت اثربخشی سایت 6صبح نیز می شوند و از آنجا که اگهی های رایگان در یک فرصت برابر با سایر آگهی دهندگان در صفحه اول پدیدار می شود به همین خاطر فرصت برای اثربخشی آگهی های ویژه نیز کاهش می یابد.

کافی است نگاهی به سایتهای بسیار زیاد درج آگهی و نیازمندی بیندازید که تبدیل شده اند به زباله دانی محتوای بی ارزش که طبعا گوگل رتبه ای به انها نمی دهد و فقط با استفاده از تقلب و افزایش آمار بصورت غیرواقعی سایت خود را خوب نشان می دهند!

در این راستا سایت 6صبح بطور موقت امکان درج آگهی رایگان را غیرفعال خواهد نمود که ممکن است از یک تا سه ماه بطور بینجامد.

و صد البته به زودی امکان درج آگهی رایگان دوباره وجود خواهد داشت و صد البته آگهی دهندگان گرامی کماکان می توانند اگهی های رایگانی را که در گذشته درج نموده بودند بصورت رایگان تمدید نمایند.

چرا این تصمیم گرفته شده است؟

در ابتدا لطفا رتبه سایت 6صبح را ببینید:

https://www.alexa.com/siteinfo/6esobh.ir

همانطور که مشاهده می فرمایید یکی از بهترین سایتهای نیازمندی ایرانی می باشد که رتبه آن روز به روز بهتر می شود و البته تعرفه اگهی ها همچنان تغییر نکرده است!

 

همچنین متاسفانه برخی آگهی دهندگان قوانین سایت 6صبح را در زمینه درج آگهی رایگان رعایت نکرده و مشکلاتی در این زمینه برای سایت 6صبح ایجاد می کنند

 

در پایان پیشنهاد می کنم این دو مطلب را بخوانید:۰

– اشتباهات رایج در درج آگهی اینترنتی

 

– تعرفه آگهی در 6صبح – سایت نیازمندیهای اینترنتی ایران

 

– چرا باید در سایت نیازمندیهای اینترنتی 6صبح آگهی دهیم؟

 

وب سایت نیازمندی 6صبح

www.6esobh.ir

By 6صبح، سایت نیازمندیهای اینترنتی ایران

درج آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی خرید، فروش و معاوضه هر نوع کالا و خدمات خودرو، لوازم خانگی، املاک، لباس، کامپیوتر و موبایل، استخدام و کاریابی، آرایش و زیبایی، سفر و گردشگری در سایت نیازمندیهای 6صبح www.6esobh.ir