سعید کریمیان مدیر شبکه جم تی وی GEM TV کشته شد

مدیر شبکه جم تی وی GEM TV کشته شد. سعید کریمیان که مدیریت بیش از ۵۰ کانال ماهواره ای فارسی زبان را به عهده داشت در ترکیه به ضرب گلوله کشته شد.

منابع مختلف خبری از جمله شبکه العالم داخل ایران این خبر را پوشش داده و عنوان کرده اند که سعید کریمیان در مرکز خرید یونیک در استانبول ترکیه کشته شده است.همچنین یکی از نزدیکیان آقای کریمیان سوء قصد و همچنین کشته شدن وی را تایید کرده است.

از سوی دیگر یکی از شرکای آقای کریمیان که تبعه کویت بوده همراه وی بوده که او هم کشته شده است.

مدیر شبکه جم تی وی GEM TV کشته شد. سعید کریمیان که مدیریت بیش از ۵۰ کانال ماهواره ای فارسی زبان را به عهده داشت در ترکیه به ضرب گلوله کشته شد. جم تی وی -        - سعید کریمیان مدیر شبکه جم تی وی GEM TV کشته شد

مدیر شبکه جم تی وی GEM TV کشته شد. سعید کریمیان که مدیریت بیش از ۵۰ کانال ماهواره ای فارسی زبان را به عهده داشت در ترکیه به ضرب گلوله کشته شد.

اما برخی گزارش ها عنوان می کنند که مدیر شبکه جم تی وی هنگام خروج از دفتر کار خود محله  ساری یر با شلیک ده ها گلوله مورد حمله مسلحانه قرار گرفته که به بیمارستانی در محله ماسلک منتقل شده و در نهایت در آنجا کشته شد.

محله ای که سعید کریمیان مندیر شبکه جم تی وی در ان مورد هدف قرار گرفت جم تی وی -                  - سعید کریمیان مدیر شبکه جم تی وی GEM TV کشته شد

محله ای که سعید کریمیان مندیر شبکه جم تی وی در ان مورد هدف قرار گرفت

 

هنوز هیچ فرد یا گروهی مسئولیت این حمله را بر عهده نگرفته است. پلیس استانبول ترکیه تحقیقات در زمینه این حمله را آغاز کرده است.

مجموعه شبکه های ماهواره ای جم تی وی  GEM TV از سال های گذشته اقدام به پخش و تبلیغات رایگان محصولات و خدمات داخل ایران نمود که نتیجه آن رکورد فروش و بازدیدکننده در سینماهای ایران بود.

«اتاق خبر»  شبکه «من و تو» که در اصل بخش خبری رسانه های «جم تی وی» محسوب می‌گردد با انتشار خبری در وب سایت خود، ترور سعید کریمیان را مورد تأیید قرار داد.در این خبر چنین آمده است:«سعید کریمیان، مدیرعامل شبکه تلویزیونی «جم» دقایقی پیش هنگام خروج از دفترش در استانبول ترکیه ترور شده است. هنوز انگیزه و عامل یا عاملین ترور کریمیان مشخص نیستند.یکی از افراد نزدیک سعید کریمیان به اتاق خبر گفت قطعا او در نتیجه این سوءقصد کشته شده است.»

زندگینامه سعید کریمیان

سعید کریمیان در سال ۱۳۴۸ شهر قائن بدنیا آمد. او ابتدا کار خود را در زمینه امور مهاجرتی شروع کرد و در ادامه وارد فعالیت‌های رسانه‌ای شد و «جم تی وی» را در سال ۲۰۰۶ ابتدا در لندن و سپس در ترکیه و مالزی، افتتاح کرد

 

سایت نیازمندیهای 6صبح

www.6esobh.ir

By 6صبح، سایت نیازمندیهای اینترنتی ایران

درج آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی خرید، فروش و معاوضه هر نوع کالا و خدمات خودرو، لوازم خانگی، املاک، لباس، کامپیوتر و موبایل، استخدام و کاریابی، آرایش و زیبایی، سفر و گردشگری در سایت نیازمندیهای 6صبح www.6esobh.ir