هزینه آگهی و تبلیغ در تلویزیون و رادیو – هزینه اگهی در صدا و سیما

هزینه آگهی و تبلیغ در تلویزیون و رادیو – هزینه آگهی  و پیام بازرگانی در صدا و سیما. تعرفه هر ثانیه آگهی در شبکه های تلویزیونی و رادیویی صدا و سیما چقدر است؟

با ورود اینترنت و سپس شبکه های فارسی زبان ماهواره کسب و کار صدا و سیما تا حد زیادی کساد شد. البته هنوز هستند بسیاری از افراد حقیقی و حقوقی که به دلایل مختلف مخصوصا محدودیت تبلیغ در شبکه های ماهواره ای فارسی زبان خارج کشور  و نبود شبکه رادیو و تلویزیون خصوصی در ایران،  آگهی و تبلیغات در تلویزیون های داخل کشور را انتخاب اول خود قرار داده اند.و همین انحصار رقابت را تنگ کرده و نه تنها از کیفیت برنامه ها کاسته بلکه با برنامه های پرمخاطب نیز با سلیقه شخصی برخورد می شود. که نمونه آن برنامه موفق کلاه قرمزی است که تنها بدلیل اختلاف مالی اصلا معلوم نیست که امسال پخش شود یا نشود!

روش های مختلفی برای تبلیغات در تلویزیون وجود دارد که برخی از آنها بصورت آگهی «زیرنویس» ، «گزارش آگهی» ، «حک آرم» ، «بین برنامه» و «بعد از برنامه که برای هر کدام نیز قوانین و مقررات بسیار زیادی وجود دارد.

هزینه تبلیغات در صدا و سیما

هزیه تبلیغات در صدا و سیما به نسبت نوع برنامه، زمان پخش، نوع کالا و محصول داخلی یا خارجی، ماه و موارد دیگر تفاوت دارد. قیمت پایه آگهی بر مبنای هر ثانیه می باشد که البته بصورت میانگین هر آگهی باید حداقل ۱۵ ثانیه باشد.

هزینه ماه های پرمخاطب

میزان بازدیدکننده یکی از مهم ترین عوامل در تعیین تعرفه آگهی و تبلیغات می باشد. در این راستا صدا و سیما هم در برخی از ماه های سال مخاطب بیشتری دارد و به این خاطر ضریب هزینه آگهی در این ماه ها افزایش می یابد که این ماه ها عبارتند از فروردین، اردیبهشت و خرداد.

ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎی رادﯾﻮﯾﯽ و ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻧﯽ

در شبکه  یک می خواهید تبلیغ کنید یا آگهی در شبکه سه سیما را نشانه گرفته اید؟

تخفیف آگهی در صدا و سیما

در صورتی که مجموعه یا محصولات شما دانش بنیان باشند یا گواهی ثبت اختراع داشته باشید و یا تولید شما در رسته تولیدات زیر باشد از قیمتهای فوق کاسته خواهد شد .

( لبنیات ، صنایع دستی ، محصولات کشاورزی و دامی تولید داخل و غیر فراوری شده ) و یا یکی از مدارک زیر را داشته باشید

ارتقا سطح مصرف انرژی به سطح A و  بالاتر ، کالا و خدمات برتر از لحاظ  تولید یا صادرات ، کار آفرین برتر طی سالهای ۱۳۹۳تا  ۱۳۹۶، فن آوری جدید از جمله انرژی خورشیدی موتور سیکلتها و خودروهای برقی .

هزینه آگهی و تبلیغ در تلویزیون و رادیو - هزینه اگهی و پیام بازرگانی در صدا و سیما. تعرفه هر ثانیه آگهی در شبکه های تلویزیونی و رادیویی صدا و سیما چقدر است؟ تبلیغ در تلویزیون -                   - هزینه آگهی و تبلیغ در تلویزیون و رادیو – هزینه اگهی در صدا و سیما

هزینه آگهی و تبلیغ در تلویزیون و رادیو – هزینه اگهی و پیام بازرگانی در صدا و سیما. تعرفه هر ثانیه آگهی در شبکه های تلویزیونی و رادیویی صدا و سیما چقدر است؟

تعرفه آگهی ها

برای دریافت تعرفه آگهی در صدا و سیما و همچنین آگاهی از ضوابط و مقررات آگهی روی متن های پایین کلیک کنید.

خلاصه تعرفه تلویزیونی – سال۱۳۹۶

خلاصه تعرفه آگهی و تبلیغات رادیویی سال ۱۳۹۶

ضوابط و مقررات جذب و پذیرش آگهی تبلیغات بازرگانی سال ۱۳۹۶

 

 

سایت 6صبح www.6esobh.ir

نیازمئدیهای اینترنتی سراسر ایران

By 6صبح، سایت نیازمندیهای اینترنتی ایران

درج آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی خرید، فروش و معاوضه هر نوع کالا و خدمات خودرو، لوازم خانگی، املاک، لباس، کامپیوتر و موبایل، استخدام و کاریابی، آرایش و زیبایی، سفر و گردشگری در سایت نیازمندیهای 6صبح www.6esobh.ir