تاکسی آنلاین دینگ بهتر از اسنپ و تپسی

تاکسی آنلاین دینگ بهتر از اسنپ و تپسی. ثبت نام در سرویس تاکسی آنلاین جدید برای تهران . رقیبی جدی برای تپسی و اسنپ در سیستم حمل و نقل مسافر در تهران و به زودی سراسر کشور. تخفیف بهتر از اسنپ و تپسی

یه زمانی بود بیشتر تاکسی ها روزهای شلوغ فقط دربست می بردند و طبیعتا مسافرای پولدار امکان بیشتر یبرای گرفتن تاکسی دربست داشتند. با رشد و گسترش شهرنشینی و توسعه سیستمهای حمل و نقل شهری تاکسی تلفنی ها اومدند که باعث کاهش هزینه های رفت و آمد شهری شدند و امروز با ورود اسنپ و تپسی سیستم حمل و نقل کشور از انحصار تاکسی تلفنی ها در اومد و بیشتر اونها برای رقابت با اسنپ و تپسی قیمتهای خودشون رو کاهش دادند.

و امروز در راستای قانون جهان یعنی رشد مستمر شاهد توسعه و گسترش انواع سرویس تاکسی آنلاین هستیم که سرویس تاکسی آنلاین دینگ متولد شد تا با قیمت بهتر رقیبی جدی برای اسنپ و تپسی باشه.البته این تاکسی های انلاین کپی از روی تاکسی آنلاین اوبر در آمریکا هستند و مدتی هم هست که بحث تاکسی های پرنده بسیار جدی شده بطوریکه در دبی (فکذر می کنم) شروع به کار کرده! و نکته جالب اینکه یک ایرانی ساکن آمریکا مدیریت تاکسی اوبر رو به عهده گرفته.

درباره تاکسی آنلاین دینگ

-             - تاکسی آنلاین دینگ بهتر از اسنپ و تپسی

براى ثبت نام به عنوان میزبان از لینک زیر استفاده کن:

www.dinnng.ir/driver?ref=6612348160

? با معرفی دوستان خود با از طریق کد معرف (چه به عنوان مسافر و چه به عنوان میزبان) از سفر آنها درآمد کسب کن.

شایستگی متمایز اپ تاکسی آنلاین دینگ

در ابتدای مراسم نیز علی دایی به عنوان سفیر برند دینگ بر روی سن حاضر شد و از دلایل خود برای حمایت از دینگ چنین گفت: پشت این اپلیکیشن یک سری جوان تحصیل‌ کرده قرار دارند. مطمئنا در کشور ما الان بزرگ‌ترین مشکل‌مان، بیکاری جوانان است و به‌نظرم این شرکت می‌تواند در کاهش بیکاری و ارایه خدمات خوب به مردم فعال و موفق باشد. دینگ می‌تواند سطح رقابتی را در این عرصه بالا ببرد و انشالا بتوانیم خدمات خوبی به مردم داده و ایجاد اشتغال کنیم.

شاید بتوان یکی از مهمترین ویژگی هایی که باعث می شود دینگ به سرعت به یکی از رقبای جدی فعالان این حوزه تبدیل شود، امتیاز بخصوصی است که برای معرفان در نظر گرفته. اپلیکیشن دینگ در قبال معرفی راننده و یا مسافر، به شخص معرف سود می رساند، یعنی تازمانی که فرد معرفی شده از اپلیکیشن استفاده نماید درصدی از سفرهای او به عنوان اعتبار به پنل معرف افزوده خواهد شد. مسئله ای که باعث می شود تا خیل زیادی از مسافران به این اپلیکیشن جذب شوند.

پس همین الان چه به عنوان راننده و چه به عنوان مسافر اپ دینگ رو دانلود و نصب کنید تا با ایجاد فضای رقابتی بهتر شاهد افزایش کیفیت سرویس ها با قیمت مناسب تری باشیم.

ضمن اینکه چنانچه شما هم به مانند تاکسی آنلاین دینگ رو به دیگران معرفی کنید اعتبار و امتیار کسب می کنید.

ثبت نام و دانلود اپ

بدقولی تپسی

برای مثال من فکر می کنم ۷۰-۸۰ نفر زیرمجموعه داشتم که معرفی کرده بودند و برای هر سفر ۵ هزار تومن از مبلغ کل سفر کسر می شد که تپسی یک دفعه بدون اطلاع رسانی قبلی مبلغ هر نفر رو از ۵ هزار تومن به هزار تومن کاهش داد. حتی برای معرفی های قبلی و بعد از مدت بسیار کوتاهی باز بدون اطلاع قبلی همون ۱۰۰۰ تومن رو هم حذف کرد و الان توی بخش کد هدیه و تخفیف هیچ زیرمجموعه ای وجود نداره. که باعث شد دیگه نتونم به حرف و قول این برند اعتماد کنم و به دوستانم هم همینو می گم و در نهایت وقتی تنوع باشه انسان قدرت انتخاب داره تا بره سراغ برندهای دیگه که به قول و حرفشون بشه اعتماد کرد. اما در اسنپ من دو زیرمجموعه توسط من سفر کردند که با اینکه تاریخ اعتبار استفاده یکی از اونها تموم شده بود باز اون هدیه رو برای من که ۱۴-۱۵ هزار تومن بود فعال کردند بدون اینکه درخواست کنم.

وب سایت نیازمندیهای 6صبح

www.6esobh.ir

By 6صبح، سایت نیازمندیهای اینترنتی ایران

درج آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی خرید، فروش و معاوضه هر نوع کالا و خدمات خودرو، لوازم خانگی، املاک، لباس، کامپیوتر و موبایل، استخدام و کاریابی، آرایش و زیبایی، سفر و گردشگری در سایت نیازمندیهای 6صبح www.6esobh.ir