راهنمای استفاده از تاکسی اینترنتی اسنپ و تپسی

راهنمای استفاده از تاکسی اینترنتی اسنپ و تپسی. قیمت استفاده از تاکسی اینترنتی. اسنپ و تپسی چیست؟ آموزش درخواست خودرو  در اسنپ و تپسی . دینگ

زمانی انسان پیاده به گردش، سفر، خرید و کار و زندگی می رفت. مدتی بعد یاد گرفت که از چهارپایان به عنوان وسیله نقلیه استفاده کند و پس از آن یاد گرفت که به چهارپایان گاری و درشکه ببندد تا بار و مسافر بیشتری جا به جا نماید. البته این تغییرات بسیار کُند بود، زیرا تجربه پایه رشد انسان بود نه عقل و خرد! اما مدتی بعد سرعت رشد انسان و استفاده از ابزار و وسایل برای کلیه امور سرعت بیشتری گرفت و برادران رایت رویای پرواز را همچون پرندگان ممکن کردند و قایق و کشتی بادبانی، کشتی بخار و ناو ساخته شد و تاکسی و اتوبوس آمد و تا به امروز که تاکسی های اینترنتی پدیده نوظهوری هستند که البته از شواهد پیداست که تاکسی دارهای قدیمی چندان روی خوشی به تاکسی های اینترنتی نشان ندادند که البته شاید کمی هم حق دارند که در راستای منافعشان تصمیم بگیرند.

اسنپ اولین تاکسی اینترنتی ایران

راهنمای استفاده از تاکسی اینترنتی اسنپ و تپسی. قیمت استفاده از تاکسی اینترنتی. اسنپ و تپسی چیست؟ آموزش درخواست خودرو در اسنپ و تپسی . اسنپ و تپسی دانلود اسنپ دانلود تپسی دانلود دینگ تاکسی تاکسی انلاین سایت اسنپ استی تپسی اسنپ فود دانلود تاکسی -               - راهنمای استفاده از تاکسی اینترنتی اسنپ و تپسی

راهنمای استفاده از تاکسی اینترنتی اسنپ و تپسی. قیمت استفاده از تاکسی اینترنتی. اسنپ و تپسی چیست؟ آموزش درخواست خودرو در اسنپ و تپسی .

اسنپ و تپسی TAP30 دو نمونه از تاکسی های آنلاین و اینترنتی ایران هستند که خدمات حمل و نقل مسافر درون و برون شهری را با قیمتی کمتر از آژانس های تاکسی تلفنی ارائه می دهند که باعث اقبال گسترده مردم به استفاده از اسنپ و تپسی شده است. در اسنپ و تپ سی شما تمامی رانندگان اطرافتان را به صورت زنده می‌بینید.کافی است مبدا و مقصدتان را مشخص کرده و درخواست اسنپ دهید تا نزدیک‌ترین خودرو را پیدا کنید.

آدرس وب‌سایت اسنپ :  www.snapp.ir

راهنمای استفاده از تاکسی اینترنتی اسنپ و تپسی

نرم افزار را نصب می کنید. ثبت نام می کنید. مبداء و مقصد را مشخص می کنید که برنامه بصورت آنلاین هزینه و کرایه سفر را مشخص می کند. شما می توانید بصورت انلاین یا نقدی پرداخت کنید.

در گام بعدی جستجوی خودرو را می زنید که همه خودروهای نزدیک شما بصورت زنده نمایش داده می شوند. درخواست سفر را می زنید و چند دقیقه بعد خودرو روبروی شماست.

با اولین ثبت نام در تاکسی اینترنتی یک اعتبار چند هزارتومانی به عنوان هدیه برای یک سفر رایگان دریافت خواهید کرد. همچنین با معرفی و عضویت دوستان شما در این دو سیستم اعتبار رایگان دریافت خواهید نمود.

لینک عضویت در اسنپ

 عضویت در تپسی

برای استفاده از هدیه سفر خود در تپسی کافی است اپ تپسی را از لینکهای پایین دانلود کرده و  کد زیر را در قسمت «کد هدیه و تخفیف» وارد کنید:

TUE7VH

با وارد کردن کُد بالا یک هدیه سفر رایگان نیز دریافت خواهید نمود.

دانلود از بازار | گوگل پلی | اپ استور

اسنپ یا تپسی؟ کدام بهتر است؟

مقایسه اسنپ و تپسی به آسانی امکان پذیر است. کافی است هر دو اپ را دانلود کرده و قیمت مسیر مشخص شده را مقایسه نمایید. برای مثال از میدان اتریش به بلوار گلها در تهرانسر سیستم TaP30 مبلغ ۸۵۰۰ تومان و Snapp 9 هزار تومان مشخص کرد. پیشنهاد می کنم در هر دو سیستم ثبت نام کنید زیرا مسیرهای متفاوت قیمت های متفاوتی دارند و می توانید مقایسه نمایید. همچنین می توانید از کدهای تخفیف هر دو سیستم استفاده نمائید!

هیچ سیستمی بی عیب نیست!

با همه خوبیهای تاکسی های اینترنتی، طبیعتا مانند هر وسیله دیگری  مشکلات احتمالی نیز دارند و آگاهی و اطلاعات لازم می تواند یک سفر خوب بدون درسدر برای شما فراهم نماید.  با اینکه دو تجربه نسبتا تلخ در استفاده بار اول از اسنپ و تپسی دارم، اما یقینا این به معنی یک نکته منفی برای این دو سرویس خوب نیست! بلکه تجربه کم من در استفاده از این سرویس های تاثیر گذار بود.

در این بخش دو تجربه مهم را به شما آموزش می دهم که در هنگام استفاده از اسنپ و تپسی یه تجربه خوشایند داشته باشید.

تجربه اول – استفاده از تپسی

بار اول سفارش یک تاکسی اینترنتی برای مقصد کوتاهی دادم و هزینه را بصورت اعتباری پرداخت کردم، اما راننده تاکسی اعلام کرد که شما سفر را کنسل کرده اید، اما من این کار را انجام نداده بودم  و اعتبار هم به حسابش واریز شد!

و تجربه من این بود که پول سفر را نقدی پرداخت کنم!

تجربه دوم – استفاده از اسنپ

برای طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی یک شرکت جلسه مهمی داشتم که البته بدلیل تداخل زمانی کارها جلسه هم دو ساعت زودتر برگزار می شد و سریع سفارش تپسی دادم.

راننده تاکسی که آمد سریع سوار شدم و پرسیدم که فلان جا می رید که گفت همون مسیر نقشه هست دیگه. نقشه رو درست انتخاب کردی؟ گفتم بله.

یک خودرو پژو ۴۰۵ که مسیریاب به زبان انگلیسی داشت و هر از چند گاهی در زمان لازم به راننده می گفت به چپ یا راست بپیچد. و به خیابان فلسطین جنوبی رسیدیم و اولین خیابان باید می پیچید و مسیریاب هم گفت به راست برو ، اما نرفت و چند دوری زد و جلسه من که دیر شده بود دیرتر هم شد!

از چند نفری پرسیدیم تا بالاخره از چهارخیابان آنطرف تر دور زد و به مسر اصلی برگشت و من به راننده تاکسی گفتم مسیریاب هم به شما گفت اینجا به راست بپیچ اما شما نپیچیدی…

و در واقع یک روش برای گرفتن پول بیشتر بود و من به جای ۱۸ تومن ۲۰ تومن دادم و پیاده شدم. اما یک تجربه خوب دیگر پیدا کردم که پیش از سوار شدن وقتی راننده گفت نقشه رو درست انتخاب کردی یا هر حرف دیگر آدرسی را که می خواهم بروم نشان بدهم و بپرسم : آقا آدرس اینه با همین قیمت می بری یا نه؟

تجربه استفاده از اسنپ و تپسی

۱- پول سفر را اعتباری پرداخت کنید

۲- پیش از سوار شدن قیمت و مسیر را هماهنگ کنید.

لینک ثبت نام در اسنپ و تپسی

چنانچه در اسنپ و تپسی ثبت نام نکرده اید پیشنهاد می کنم هم اکنون عضو اسنپ و تپسی شوید.

با این لینک تو اسنپ ثبت‌نام کن و ۵۰۰۰ تومان اعتبار بگیر.با اسنپ می‌تونی خیلی راحت از هرجا که هستی درخواست خودرو بدی

* لینک عضویت در اسنپ

با ثبت نام از راه لینک بالا می توانید یک سفر رایگان بگیرید

* لینک عضویت در تپسی

برای استفاده از هدیه سفر خود در تپسی کافی است اپ تپسی را از لینکهای پایین دانلود کرده و  کد زیر را در قسمت «کد هدیه و تخفیف» وارد کنید:
TUE7VH

دانلود از بازار 

گوگل پلی | اپ استور

نظر دادن مسافرین به راننده

شما پس از هر سفر می تواننید به راننده نظر دهید و حتما این کار را انجام دهید تا راننده های خوب از راننده های غیر حرفه ای جدا شوند . زیرا سیستم از راننده تاکسی هایی که رتبه خوبی دارند استفاده بیشتری می کننند.

راهنمای استفاده از تاکسی اینترنتی اسنپ و تپسی. قیمت استفاده از تاکسی اینترنتی. اسنپ و تپسی چیست؟ آموزش درخواست خودرو در اسنپ و تپسی . اسنپ و تپسی دانلود اسنپ دانلود تپسی دانلود دینگ تاکسی تاکسی انلاین سایت اسنپ استی تپسی اسنپ فود دانلود تاکسی -            tap30 - راهنمای استفاده از تاکسی اینترنتی اسنپ و تپسی

راهنمای استفاده از تاکسی اینترنتی اسنپ و تپسی. قیمت استفاده از تاکسی اینترنتی. اسنپ و تپسی چیست؟ آموزش درخواست خودرو در اسنپ و تپسی .

دانلود اپلیکیشن اسنپ

دانلود از اپ استور اپل برای گوشی های با سیستم عامل IOS

دانلود از Google Play  برای گوشیهای اندرویدی

دانلود اپلیکیشن تپسی

برای استفاده از هدیه سفر خود در تپسی کافی است اپ تپسی را از لینکهای پایین دانلود کرده و  کد زیر را در قسمت «کد هدیه و تخفیف» وارد کنید:
TUE7VH

دانلود از بازار | گوگل پلی | اپ استور

 • اسنپ در حال حاضر در شهرهای تهران، کرج و اصفهان فعال است.

یک ایده بهتر در زمینه تاکسی های اینترنتی

اوبر نخستین ایده در زمینه درخواست تاکسی انلاین را در آمریکا راه اندازی کرد که شرکت های مختلفی در کشورهای مختلف این ایده را کپی برداری کردند، اما یک نمونه موفق تر در آلمان راه اندازی شده است. به اینصورت که ماشین در خیابان پارک می شود. شما در سیستم ثبت نام می کنید، عکس گواهینامه خود را به سیستم ارسال می کنید و می توانید از خودروهای پارک شده کنار خیابان استفاده کرده و کلید را برداشته و به مقصد بروید.

شرکت های بزرگ خودروسازی مانند بنز و BMW خودروهای لوکس خود را در این سیستم قرار می دهند تا مسافر تجربه سفر با خودروی آنها را لمس کرده و یک انگیزه خرید در آینده داشته باشد.

اطلاعات کامل درباره اسنپ و تپسی

جوایز و تقدیرنامه‌های اسنپ

 • مقام اول در جشنواره وب و موبایل ۹۵ در دو بخش داوری و انتخاب مردم
 • برنده تندیس در سومین جشنواره کاربردپذیری UXTehran
 • برند برگزیده و حامی نام خلیج فارس در همایش روز ملی خلیج فارس
 • یکی از برترین‌های صنایع و واحدهای اثرگذار در تحقق سند چشم‌انداز افق ۱۴۰۴ در همایش سیاست‌های صنعتی، تجاری و خدماتی در افق ۱۴۰۴
 • برگزیده همایش چشم‌انداز کسب و کار و کارآفرینی در افق ۱۴۰۴
 • شرکت در اولین نمایش بین‌المللی توانمندی‌های صنعت حمل‌ونقل شهری با رویکرد اقتصاد مقاومتی
 • دریافت تندیس مدیر موفق از نخستین همایش شیوه‌های نوین مدیریت
 • دریافت تندیس و لوح تقدیر از اولین کنفرانس بین‌المللی تجارت کم کربن در ایران

کسب درآمد اسنپ و تپسی

بر اساس قرارداد همه رانندگان ۱۵% از کرایه سفر را به تپسی یا اسنپ پرداخت می کنند.

6صبح |  www.6esobh.ir

سایت نیازمندیهای اینترنتی ایران

شرایط عضویت در اسنپ و تپسی به عنوان راننده خودرو

 • پرداخت سهم کرایه سفر، تصویر کارت یا سند مالکیت خودرو، کارت ملی، گواهی نامه و بیمه نامه
 • راننده موظف است نرم افزار تپ سی را تنها در خودروی صدرالذکر که در سیستم نرم افزارهای تپ سی به نام کاربر ثبت شده است به کار گرفته، از خودروی دیگری برای ارائه خدمات به مسافر استفاده ننماید.
 • راننده خودرو متعهد است پس از پذیرش درخواست مسافر، شخصاً در محل حاضر و از اعزام افراد دیگر به جای خود، اجتناب نماید.
 • راننده خودرو متعهد می گردد شماره تماس مسافرانی را که از طریق نرم افزار تپ سی به وی معرفی شده اند، ذخیره نکرده، از برقراری ارتباط با ایشان اجتناب نماید.
 • راننده خودرو موظف است اعتبار تجاری نرم افزار تپ سی را در همه حال در نظر گرفته، برای حفظ اعتبار تجاری نرم افزار، از خود حسن خلق نشان داده، مراتب نزاکت ، ادب و امانت داری را در قبال مسافر معمول داشته، توصیه های شرکت در خصوص نوع رفتار با مسافر، پوشش و وضعیت ظاهری متناسب، وضعیت فنی و ظاهری خودرو و … را رعایت نماید.
 • راننده خودرو موظف است در حین انجام سفر، تمامی قواعد راهنمایی و رانندگی را رعایت نماید. مسوؤلیت جبران خسارات جانی و مالی وارده به مسافر حین سفر یا اشخاص ثالث، به سبب عدم رعایت این مقررات، به عهده راننده خودرو بوده و شرکت در این خصوص مسوؤلیتی نخواهد داشت
 • راننده خودرو متعهد است گواهی عدم سوءپیشینه کیفری و عدم اعتیاد خویش را از مراجعه مربوطه اخذ و آن را به شرکت ارائه نماید.

By 6صبح، سایت نیازمندیهای اینترنتی ایران

درج آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی خرید، فروش و معاوضه هر نوع کالا و خدمات خودرو، لوازم خانگی، املاک، لباس، کامپیوتر و موبایل، استخدام و کاریابی، آرایش و زیبایی، سفر و گردشگری در سایت نیازمندیهای 6صبح www.6esobh.ir