راهنمای آگهی و تبلیغات در سایت نیازمندیهای اینترنتی 6صبح

راهنمای آگهی و تبلیغات هر نوع کالا و خدمات در سراسر کشور در سایت نیازمندیهای اینترنتی 6صبح

نکته مهم نشانی حرفه ای سایت 6صبح است که به آسانی به ذهن سپرده می شود. کافی است یک صفحه در گوشی یا کامپیوتر خود باز کرده و 6esobh.ir را وارد کنید که می تواند با www یا بدون آن باشد!

برای درج آگهی رایگان یا آگهی ویژه از بالای صفحه روی ” ثبت نام” کلیک کرده و در صفحه ثبت نام یک نام کاربری, آدرس ایمیل و یک رمز ۷ حرفی وارد می کنید. اگر ایمیل ندارید می توانید یک ایمیل دلخواه بدون فاصله به شکل ذیل قرار دهید  Iran7518@yahoo.com

نام کاربری و ایمیل شما نباید تکراری باشد. حتما توجه داشته باشید نام کاربری، ایمیل و رمز خود را باید در جایی بنویسید یا به خاطر بسپارید.

در قسمت پایین تر روی متن “من ربات نیستم” کلیک کنید و تصاویر خواسته شده را انتخاب کنید.

شادباش می گوئیم اکنون شما می توانید با وارد کردن نام کاربری و رمز ورود وارد سایت 6صبح شوید.

چطور آگهی دهیم؟

درج آگهی یک هنر است که مرز موفقیت بین شما و رقبای شماست. آگهی اینترنتی و نیازمندی اینترنتی بسیار اثربخش است اگر ۱- سایت نیازمندی دارای ساختار سئوی قدرتمند باشد ۲- کاربر بداند چطور آگهی درج کند که پیام تبلیغاتی خود را در ذهن مخاطب ماندگار کند.

سایت 6صبح www.6esobh.ir نتیجه تجربه ۲۵ سال سابقه در اینترنت و تجارت الکترونیک است و با آخرین و تازه ترین روش های بهینه سازی سایت ساختاربندی شده است. ما به نسبت نوع آگهی شما خدمات بهینه سازی روی آن انجام می دهیم تا افرادی که در جستجوی محصول یا خدمات شما هستند شما را پیدا کنند.

شما می توانید آگهی رایگان دهید اما بر اساس قانون اثربخشی سئو پیشنهاد می شود حداقل آگهی سه ماهه دهید، اما در نهایت آگهی یکساله یعنی در صورت افزایش تعرفه آگهی، آگهی یکساله شما با همان قیمت اولیه به نمایش در خواهد آمد!

پس از ورود به سایت از بالای صفحه روی “ارسال آگهی” کلیک کنید که دو دسته بندی اصلی می بینید

۱- کالا و محصول

۲-سرویس و خدمات

که پس از انتخاب یکی از زیر دسته آنها نمایش داده می شود و در نهایت زیر شاخه نهایی را انتخاب کرده و به مرحله بعد می روید که فرم ارسال آگهی را مشاهده می کنید که بر اساس دسته اگهی شما یک فرم اختصاصی ایجاد شده.

و در نهایت می توانید آگهی ۳۰ روزه رایگان سفارش دهید و یا با کمترین قیمت آگهی بلند مدت و آگهی ویژه سفارش دهید.

لطفا توجه داشته باشید که در آگهی رایگان امکان درج نشانی سایت وجود ندارد، مگر در آگهی ویژه و در مکان مخصوص خودش . درج آگهی لینک دار و فالو برای سایت شما از کلمه کلیدی مرتبط باعث افزایش رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل می شود. و نکته بسیار مهم اینکه به جای درج آگهی جدید، آگهی قدیمی خود را که صفحه آن در گوگل رتبه بهتری پیدا کرده به روزرسانی نمایید!

و چنانچه یک آگهی ویژه با امکانات ویژه می خواهید کافی است با ما تماس حاصل فرمایید.

www.6esobh.ir

6صبح، سایت نیازمندیهای اینترنتی سراسر ایران

By 6صبح، سایت نیازمندیهای اینترنتی ایران

درج آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی خرید، فروش و معاوضه هر نوع کالا و خدمات خودرو، لوازم خانگی، املاک، لباس، کامپیوتر و موبایل، استخدام و کاریابی، آرایش و زیبایی، سفر و گردشگری در سایت نیازمندیهای 6صبح www.6esobh.ir