چرا آگهی اینترنتی بهترین روش تبلیغات و بازاریابی است؟

چرا آگهی اینترنتی بهترین روش تبلیغات و بازاریابی است؟ راهنمای درج آگهی و تبلیغات در سایت نیازمندیهای اینترنتی ایران

افزایش فروش هدف نهائی آگهی و تبلیغات می باشد که در زیرمجموعه بازاریابی قرار می گیرد. میزان اثربخشی تبلیغ بسته به نوع انتخاب درست رسانه تبلیغاتی ماست. برخی اشخاص حقیقی و حقوقی با کمترین هزینه تبلیغات بیشترین بازدهی را دارند و برخی دیگر با وجود پرداخت هزینه گزاف تبلیغات، از دور رقابت خارج شده و سهم بازار را به رقبای خود واگذار می کنند.

اما به راستی بهترین رسانه تبلیغاتی چیست و فرمول ساخت یک استراتژی تبلیغات و بازاریابی کارآمد چگونه است؟

اجازه بدهید از یک مثال ساده شروع کنیم. در یکی از خیابان های منطقه ۲۲ تهران یک نانوائی بربری قدیمی وجود دارد.

چرا آگهی اینترنتی بهترین روش تبلیغات و بازاریابی است؟ راهنمای درج آگهی و تبلیغات در سایت نیازمندیهای اینترنتی ایران [object object] -                - چرا آگهی اینترنتی بهترین روش تبلیغات و بازاریابی است؟

چرا آگهی اینترنتی بهترین روش تبلیغات و بازاریابی است؟ راهنمای درج آگهی و تبلیغات در سایت نیازمندیهای اینترنتی ایران

من از سال ۱۳۶۸ که ساکن این محله از تهران شدم این نانوائی اینجا بود، بدون اینکه هیچ تابلو یا تبلیغاتی انجام داده باشد و در تمام این سالها همه تبلیغات این نانوائی، نصب یک نان بربری بر روی سیمی در بالای مغازه نانوائی اش بود تا اینکه چند هفته پیش به ناگاه مشاهده کردم که یک بنر بزرگ با متنی با این مضمون روی درب شیشه ای نانوائی نصب شده است:

نان بربری سبوس دار نمونه شهرک راه آهن

چرا آگهی اینترنتی بهترین روش تبلیغات و بازاریابی است؟ راهنمای درج آگهی و تبلیغات در سایت نیازمندیهای اینترنتی ایران [object object] -              - چرا آگهی اینترنتی بهترین روش تبلیغات و بازاریابی است؟

چرا آگهی اینترنتی بهترین روش تبلیغات و بازاریابی است؟ راهنمای درج آگهی و تبلیغات در سایت نیازمندیهای اینترنتی ایران

من هفته ای چند بار از این نانوائی نان بربری خریداری می کنم. انسانهای خوب و منصفی هستند، اما با این وجود به روشنی می دیدم که نه تنها دیگر صف زیادی برای خرید وجود ندارد، بلکه گاه نانهایشان اضافه می آید.

اما چرا مشتری نان بربری کم شده بود؟ در حالیکه این نانوائی یکی از قدیمی ترین ها در این منطقه بود و طبیعتا نان با کیفیتی هم عرضه می کرد.

شاید ذائقه خریداران به نان دیگر رفته بود؟ اما این هم نمی تواند باشد. زیرا نان بربری پس از نان سنگک بهترین نان از نظر سالم بودن می باشد. از سوی دیگر از قدیم بربری به نان تُرک ها مشهور بوده و اولویت اول بسیاری از ایرانیان می باشد.

اما داستان چه بود؟

در ابتدا یک نانوائی لواشی در یک بلوک آن ورتر باز شد و بعد از چند سال یک نانوائی لواشی دیگر در دو کوچه بالاتر، و دو سه سال قبل هم یک نان فانتزی در ۱۰۰-۲۰۰ قدم جلوتر از نانوائی بربری ایجاد شد، اما طبیعتا هیچ یک از اینها نمی توانستند رقیبی قدرتمند برای نان بربری باشند. زیرا هیچ یک از این نان ها ارزش غذائی بهتری نسبت به نان بربری نداشتند. اما در همین دوره چند نان سنگکی در مناطق مختلف محله شروع به فعالیت کردند که آخرین آن یک کوچه بالاتر بود و دقیقا از این زمان بود که نان بربری های این نانوائی دیگر مثل گذشته خریدار نداشت!

این داستان را خدمت شما برای نمونه آوردم که ببینید حتی یک نان بربری فروشی (که نیاز روزانه افراد است و طبیعتا نباید نیاز به تبلیغات داشته باشد) اهمیت تبلیغات را حس کرد!

آیا محصول شما مانند نان بربری یک نیاز روزانه است؟ چقدر تولیدکننده و رقیب مشابه محصول خود دارید؟ چقدر محصولات مشابه محصول شما وجود دارد؟

روش تبلیغاتی شما چیست؟

و پرسش مهم

شما چه زمانی اهمیت تبلیغات اینترنتی را لمس می کنید؟

که البته کار از کار نگذشته باشد!

روشهای مختلفی برای تبلیغات وجود دارد. از تراکت تا تبلیغات در سایت نیازمندی و طراحی سایت.

 

چرا 6صبح بهترین سایت نیازمندیهای اینترنتی ایران است؟

۱-رتبه بسیار عالی در گوگل

یعنی اینکه آگهی شما در دید افرادی خواهد بود که در جستجوی محصول یا سرویس شما می باشند.

 

۲-آمار واقعی بازدیدکننده

در 6صبح ما از روبوت ها برای افزایش ترافیک و کلیک روی آگهی ها استفاده نمی کنیم و بازدیدکنندگان سایت کاملا واقعی بوده و از گوگل وارد سایت 6صبح می شوند.

 

۳- قیمت مناسب

تعرفه تبلیغات به نسبت کارائی و اثربخشی یکی از ویژگیهای خوب سایت نیازمندیهای رواب طمی باشد.

 

راهنمای درج آگهی در سایت 6صبح

 

مهدی محمدی دهقانی

مدیر 6صبح www.6esobh.ir

سایت نیازمندیهای اینترنتی سراسر ایران

By 6صبح، سایت نیازمندیهای اینترنتی ایران

درج آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی خرید، فروش و معاوضه هر نوع کالا و خدمات خودرو، لوازم خانگی، املاک، لباس، کامپیوتر و موبایل، استخدام و کاریابی، آرایش و زیبایی، سفر و گردشگری در سایت نیازمندیهای 6صبح www.6esobh.ir